NFZ
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI(48) 344 94 99

Skorzystaj z oferowanych usług medycznych rejestrując się do naszych lekarzy specjalistów.

Flebolog to lekarz specjalizujący się wyłącznie w diagnostyce i leczeniu chorób żył. Pomoże w likwidacji żylaków, uporczywych pajączków i poszerzonych żył, a także trudno gojących się ran podudzi, czyli owrzodzeń. Nasi pacjenci znajdują u nas także pomoc w przypadku pojawienia się zapalenia żył lub przy zakrzepicach.

Pierwsza wizyta w Centrum Flebologii to zawsze diagnostyka układu żylnego. Wykonywane jest badanie USG-Color Doppler. Precyzyjnie wskazuje ono miejsce uszkodzenia i pozwala wybrać skuteczną metodę leczenia.

Techniki diagnostyczne są nieinwazyjne i nie wymagają specjalnego przygotowania. Badania te wykonuje lekarz, który specjalizuje się w stosowaniu metod nieoperacyjnych. Chcemy w ten sposób zwiększyć Państwa szansę na leczenie bez użycia skalpela. Diagnostyka stosowana w Centrum Flebologii jest:

  • nieinwazyjna,
  • bezbolesna,
  • prosta i szybka,
  • nie wymaga specjalnego przygotowywania ze strony pacjenta.

Pierwsza wizyta to nie tylko diagnostyka. Od razu otrzymacie Państwo konsultację flebologiczną. Flebologia - podobnie jak stomatologia - to głównie medycyna zabiegowa. Dlatego najczęściej lekarz zleci Państwu wykonanie zabiegów. W Centrum Flebologii stosujemy następujące metody:

  • skleroterapia kompresyjna,
  • echoskleroterapia kompresyjna (z użyciem piany),
  • laseroterapia zabiegi żylaków,
  • operacje.

Podczas pierwszej wizyty diagnostycznej otrzymacie Państwo wskazanie do odpowiednich metod kompresyjnych, które najlepiej zabezpieczą przed postępem choroby. Żadne leki i maści nie zlikwidują istniejących zmian. One najlepiej nadają się do stosowania po zabiegach. Chronią wtedy nogi przed powstaniem nowych pajączków czy żylaków. Aby skutecznie zlikwidować problem, uniknąć groźnych następstw należy przygotować się na zabiegi. I oczywiście im wcześniej zgłosimy się do lekarza, tym większa szansa, że zabiegi odbędą się bez użycia skalpela.

W Centrum Flebologii przyjmuje:

  • Dr n med Adam Kukliński

Cennik  usług

Usługa Cena
Wizyta lekarska 100 zł
USG Doppler Duplex 120 zł
Laseroterapia 3 000 zł
Skleroterapia pajączków naczyniowych i żył siateczkowych od 200 zł

Zapisy prowadzi rejestracja Centrum Medycznego Salute pod nr 48 344 94 99 lub 691 878 087